Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-220-40-0203
CWR-220-40-0203
CWR-220-40-0203 CW Industries
browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2263&assetid=1315
Виробник: CW Industries
Description: CONN RCPT 40POS IDC TIN
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Tin
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 40
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 891 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS IDC TIN, Features: Feed Through, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Tin, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 40, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CWR-220-40-0203 Виробник : CW Industries browser?&plpver=10&prodid=1096&itemid=2263&assetid=1315 Conn IDC Connector 40 POS IDT ST Cable Mount