Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-227-40-0000
CWR-227-40-0000
CWR-227-40-0000 CW Industries
socket_connector_features_3.pdf
Виробник: CW Industries
Headers & Wire Housings IDC Commercial Socket
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 40POS IDC GOLD, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Polarizing Key, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 40, Pitch: 0.100" (2.54mm), Contact Type: Female Socket, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Wire Type: Ribbon Cable, Cable Termination: IDC, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR-227-40-0000 CWR-227-40-0000 Виробник : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Description: CONN RCPT 40POS IDC GOLD
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 40
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Contact Type: Female Socket
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Wire Type: Ribbon Cable
Cable Termination: IDC
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 754 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CWR-227-40-0000 Виробник : CW Industries socket_connector_features_3.pdf Conn IDC Connector 40 POS IDT ST Cable Mount