Продукція > CW INDUSTRIES > CWR-280-37-0000
CWR-280-37-0000
CWR-280-37-0000 CW Industries
Виробник: CW Industries
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
Packaging: Bulk
Features: Feed Through, Shielded, Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 37
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: IDC, Ribbon Cable
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Part Status: Active
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS IDC, Packaging: Bulk, Features: Feed Through, Shielded, Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 1A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: IDC, Ribbon Cable, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CWR-280-37-0000 Виробник : CW Industries Conn D-Subminiature PIN 37 POS 2.74mm IDT RA Cable Mount 37 Terminal 1 Port