Продукція > VISHAY > CWR06FC225KB
CWR06FC225KB
CWR06FC225KB Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 2.2uF 10V B CASE 10% (3.81 X 1.27 X 1.27mm) Pad SMD (0.1%FR) 8 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції CWR06FC225KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR06FC225KB CWR06FC225KB Виробник : Vishay cwr06.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 10V B CASE 10% (3.81 X 1.27 X 1.27mm) Pad SMD (0.1%FR) 8 Ohm 125°C Bulk