Продукція > VISHAY > CWR06FC475KP
CWR06FC475KP
CWR06FC475KP Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 4.7uF 10V D CASE 10% (3.81 X 2.54 X 1.27mm) Pad SMD (0.1%FR) 4.5 Ohm 125°C Tray
Написати відгук
Інші пропозиції CWR06FC475KP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR06FC475KP CWR06FC475KP Виробник : Vishay cwr06.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 10V D CASE 10% (3.81 X 2.54 X 1.27mm) Pad SMD (0.1%FR) 4.5 Ohm 125°C Tray