Продукція > VISHAY > CWR06HC336KCC
CWR06HC336KCC
CWR06HC336KCC Vishay
cwr06.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 33uF 15V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Pad SMD (0.01%FR) 0.9 Ohm 125°C Tray
Написати відгук
Інші пропозиції CWR06HC336KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWR06HC336KCC CWR06HC336KCC Виробник : Vishay cwr06.pdf Cap Tant Solid 33uF 15V H CASE 10% (7.24 X 3.81 X 2.79mm) Pad SMD (0.01%FR) 0.9 Ohm 125°C Tray