CWST4120 Hammond Manufacturing
cwst
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: WIRE DUCT SOLID SCREW 10' GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Mounting Type: Screw
Material: Steel
Length: 10.00' (3.05m)
Width: 4.000" (101.60mm)
Height: 4.000" (101.60mm)
Wire Duct Type: Solid (Raceway), Single Channel
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: WIRE DUCT SOLID SCREW 10' GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Mounting Type: Screw, Material: Steel, Length: 10.00' (3.05m), Width: 4.000" (101.60mm), Height: 4.000" (101.60mm), Wire Duct Type: Solid (Raceway), Single Channel.
Інші пропозиції CWST4120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWST4120 CWST4120 Виробник : Hammond Manufacturing cwst-1389988.pdf Wire Ducting 4 x 4 x 120" Wireway Hinge Cover Straight