CWST8120 Hammond Manufacturing
cwst
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: WIRE DUCT SOLID SCREW 10' GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Mounting Type: Screw
Material: Steel
Length: 10.00' (3.05m)
Width: 8.000" (203.20mm)
Height: 8.000" (203.20mm)
Wire Duct Type: Solid (Raceway), Single Channel
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: WIRE DUCT SOLID SCREW 10' GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Mounting Type: Screw, Material: Steel, Length: 10.00' (3.05m), Width: 8.000" (203.20mm), Height: 8.000" (203.20mm), Wire Duct Type: Solid (Raceway), Single Channel.
Інші пропозиції CWST8120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CWST8120 CWST8120 Виробник : Hammond Manufacturing cwst-1389988.pdf Wire Ducting & Raceways 8 x 8 x 120" Wireway Hinge Cover Straight