CWT-13-W122-5
CWT-13-W122-5 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: SLDR SLV WIRE-WIRE 0.512/0.591"
Packaging: Bulk
Features: Pre-Installed Lead Wire
Color: Clear
Diameter: 0.512" (13.00mm), 0.591" (15.01mm)
Length: 1.791" (45.50mm)
Type: Wire to Wire
Part Status: Active
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - CWT-13-W122-5 - SOLDER SLEEVE, POLYOLEFIN, 22AWG, CLEAR, tariffCode: 85469010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: NO, Isoliermaterial: Polyolefin, Steckverbinder: Terminator, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, Steckverbindertyp: Terminator, Drahtdurchmesser: 22AWG, Isolatorlänge: 45.5mm, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, Isolatorfarbe: Transparent, Innendurchmesser: 13mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: CWT Series.
Інші пропозиції CWT-13-W122-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85469010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
Isoliermaterial: Polyolefin
Steckverbinder: Terminator
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
Steckverbindertyp: Terminator
Drahtdurchmesser: 22AWG
Isolatorlänge: 45.5mm
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Isolatorfarbe: Transparent
Innendurchmesser: 13mm