Продукція > AVX / KYOCERA > CX-96F-040.000-E0107
CX-96F-040.000-E0107
CX-96F-040.000-E0107 AVX / Kyocera
cx5032sb_e-1131889.pdf
Виробник: AVX / Kyocera
Crystals 40MHz 5.0x3.2mm
на замовлення 524 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 15pF, Size / Dimension: 0.193" L x 0.122" W (4.90mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±18ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX-96F-040.000-E0107 CX-96F-040.000-E0107 Виробник : KYOCERA AVX CX-96F-040.000-E0107.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 15PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 15pF
Size / Dimension: 0.193" L x 0.122" W (4.90mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±18ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25 Ohms
Frequency: 40 MHz