CX0603MRX5R6BB474
CX0603MRX5R6BB474 Pulse Electronics
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Bypass Capacitor, Decoupling
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 36000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Features: Bypass Capacitor, Decoupling, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX5R6BB474 CX0603MRX5R6BB474 Виробник : Pulse Electronics johanson-emi-filters.pdf Feed Through Capacitors 10V 0.47uF X5R 0603 20% Thickness=0.65mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
CX0603MRX5R6BB474 CX0603MRX5R6BB474 Виробник : Pulse Electronics johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Capacitance: 0.47 µF