CX0603MRX7R0BB102
CX0603MRX7R0BB102 Pulse Electronics
CX0603MRX7R0BB102
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP PASSTHRU 1000PF 100V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 1000 pF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
на замовлення 80000 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R0BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 100 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R0BB102 CX0603MRX7R0BB102 Виробник : PULSE ELECTRONICS CX0603MRX7R0BB102 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R0BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 100 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: X2Y Series
Nennspannung: 100VDC
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 43
CX0603MRX7R0BB102 CX0603MRX7R0BB102 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB102 Feed Through Capacitors 100V 1000pF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Мінімальне замовлення: 15
CX0603MRX7R0BB102 CX0603MRX7R0BB102 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB102 Description: CAP PASSTHRU 1000PF 100V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1000 pF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.030" (0.75mm)