CX0603MRX7R0BB222
CX0603MRX7R0BB222 Pulse Electronics
CX0603MRX7R0BB222
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R0BB222 - Durchführungskondensator, 2200 pF, 100 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 2200pF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R0BB222 CX0603MRX7R0BB222 Виробник : PULSE ELECTRONICS CX0603MRX7R0BB222 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R0BB222 - Durchführungskondensator, 2200 pF, 100 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100VDC
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 51
CX0603MRX7R0BB222 CX0603MRX7R0BB222 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB222 Description: CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Мінімальне замовлення: 16
CX0603MRX7R0BB222 CX0603MRX7R0BB222 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB222 Feed Through Capacitors 100V 2200pF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm