CX0603MRX7R0BB472
CX0603MRX7R0BB472 Pulse Electronics
CX0603MRX7R0BB472
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R0BB472 CX0603MRX7R0BB472 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB472 Feed Through Capacitors 100V 4700pF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CX0603MRX7R0BB472 CX0603MRX7R0BB472 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R0BB472 Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4700 pF