CX0603MRX7R6BB224
CX0603MRX7R6BB224 PULSE ELECTRONICS
3925227.pdf
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB224 - Durchführungskondensator, 0.22 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.22µF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 10VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB224 - Durchführungskondensator, 0.22 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 0.22µF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 10VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R6BB224 CX0603MRX7R6BB224 Виробник : PULSE ELECTRONICS 3925227.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB224 - Durchführungskondensator, 0.22 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.22µF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
Nennspannung: 10VDC
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
CX0603MRX7R6BB224 CX0603MRX7R6BB224 Виробник : Pulse Electronics Feed Through Capacitors 10VDC .22uF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Мінімальне замовлення: 11
CX0603MRX7R6BB224 CX0603MRX7R6BB224 Виробник : PulseLarsen Antennas Description: CAP X2Y X7R 0603 220NF 10V