CX0603MRX7R6BB334
CX0603MRX7R6BB334 PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_X2Y_SERIES_6-3V_TO_100V
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB334 - Durchführungskondensator, 0.33 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.33µF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 10VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB334 - Durchführungskondensator, 0.33 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 0.33µF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 10VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R6BB334 CX0603MRX7R6BB334 Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_X2Y_SERIES_6-3V_TO_100V Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R6BB334 - Durchführungskondensator, 0.33 µF, 10 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.33µF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 10VDC
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 71
CX0603MRX7R6BB334 CX0603MRX7R6BB334 Виробник : Pulse Electronics cx1206mkx7r0bb103 Description: CAP X2Y X7R 0603 330NF 10V
товару немає в наявності
CX0603MRX7R6BB334 CX0603MRX7R6BB334 Виробник : Pulse Electronics X2Y_15-3003074.pdf Feed Through Capacitors 10VDC .33uF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm