CX0603MRX7R7BB473
CX0603MRX7R7BB473 Pulse Electronics
CX0603MRX7R7BB473
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Type: Pass Through, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Height (Max): 0.030" (0.75mm), Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R7BB473 CX0603MRX7R7BB473 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R7BB473 Feed Through Capacitors 16V 0.047uF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CX0603MRX7R7BB473 CX0603MRX7R7BB473 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R7BB473 Description: CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Type: Pass Through
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.047 µF