CX0603MRX7R8BB223
CX0603MRX7R8BB223 Pulse Electronics
CX0603MRX7R8BB223
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R8BB223 - Durchführungskondensator, 0.022 µF, 25 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 0.022µF, Isolationswiderstand: -, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: No, Nennspannung: 25VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R8BB223 CX0603MRX7R8BB223 Виробник : PULSE ELECTRONICS CX0603MRX7R8BB223 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R8BB223 - Durchführungskondensator, 0.022 µF, 25 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.022µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 0.022µF
Isolationswiderstand: -
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 25VDC
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 58
CX0603MRX7R8BB223 CX0603MRX7R8BB223 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R8BB223 Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Мінімальне замовлення: 12
CX0603MRX7R8BB223 CX0603MRX7R8BB223 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R8BB223 Feed Through Capacitors 25V 0.023uF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Мінімальне замовлення: 12
CX0603MRX7R8BB223 Виробник : Yageo CX0603MRX7R8BB223 Конденсатор керамічний smd, С = 22 нФ, U, В = 25, Розм = 0603, Точн., % = 20, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт