CX0603MRX7R9BB102
CX0603MRX7R9BB102 PULSE ELECTRONICS
cx1206mkx7r0bb103
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R9BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 50 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R9BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 50 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R9BB102 CX0603MRX7R9BB102 Виробник : PULSE ELECTRONICS cx1206mkx7r0bb103 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R9BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 50 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
Nennspannung: 50VDC
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CX0603MRX7R9BB102 CX0603MRX7R9BB102 Виробник : Pulse Electronics cx1206mkx7r0bb103 Description: CAP X2Y X7R 0603 1NF 50V