CX0603MRX7R9BB103
CX0603MRX7R9BB103 PULSE ELECTRONICS
3925227.pdf
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R9BB103 - Durchführungskondensator, 0.01 µF, 50 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 10000pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608]
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 3900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0603MRX7R9BB103 - Durchführungskondensator, 0.01 µF, 50 VDC, 0603 [Metrisch 1608], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 10000pF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0603 [Metrisch 1608], SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0603MRX7R9BB103 CX0603MRX7R9BB103 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R9BB103 Feed Through Capacitors 50V 0.01uF X7R 0603 20% Thickness=0.65mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CX0603MRX7R9BB103 CX0603MRX7R9BB103 Виробник : Pulse Electronics CX0603MRX7R9BB103 Description: CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Type: Pass Through
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Type: Pass Through
Height (Max): 0.030" (0.75mm)