CX0805MRX7R0BB102
CX0805MRX7R0BB102 PULSE ELECTRONICS
CX0805MRX7R0BB102
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0805MRX7R0BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 100 VDC, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0805MRX7R0BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 100 VDC, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Isolationswiderstand: 10Gohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0805MRX7R0BB102 CX0805MRX7R0BB102 Виробник : PULSE ELECTRONICS CX0805MRX7R0BB102 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0805MRX7R0BB102 - Durchführungskondensator, 1000 pF, 100 VDC, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: -
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Isolationswiderstand: 10Gohm
Produktpalette: X2Y Series
Nennspannung: 100VDC
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
CX0805MRX7R0BB102 CX0805MRX7R0BB102 Виробник : Pulse Electronics CX0805MRX7R0BB102 Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
CX0805MRX7R0BB102 CX0805MRX7R0BB102 Виробник : Pulse Electronics CX0805MRX7R0BB102 Feed Through Capacitors 100V 1000pF X7R 0805 20% Thickness=0.85mm