CX0805MRX7R0BB472
CX0805MRX7R0BB472 Pulse Electronics
CX0805MRX7R0BB472
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - CX0805MRX7R0BB472 - Durchführungskondensator, 4700 pF, 100 VDC, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, DC-Widerstand, max.: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennstrom: -, Dielektrikum: X7R, euEccn: NLR, Kapazität: 4700pF, Isolationswiderstand: 10Mohm, Produktpalette: X2Y Series, productTraceability: No, Nennspannung: 100VDC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012], SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0805MRX7R0BB472 CX0805MRX7R0BB472 Виробник : PULSE ELECTRONICS CX0805MRX7R0BB472 Description: PULSE ELECTRONICS - CX0805MRX7R0BB472 - Durchführungskondensator, 4700 pF, 100 VDC, 0805 [Metrisch 2012], Oberflächenmontage, ± 20%
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Isolationswiderstand: 10Mohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100VDC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Bauform - Kondensator: 0805 [Metrisch 2012]
SVHC: To Be Advised
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
DC-Widerstand, max.: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Dielektrikum: X7R
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Isolationswiderstand: 10Mohm
Produktpalette: X2Y Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100VDC
SVHC: To Be Advised
на замовлення 900 шт:
Мінімальне замовлення: 57
CX0805MRX7R0BB472 CX0805MRX7R0BB472 Виробник : Pulse Electronics CX0805MRX7R0BB472 Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4700 pF