CX0805MRX7R8BB223
CX0805MRX7R8BB223 Pulse Electronics
CX0805MRX7R8BB223
Виробник: Pulse Electronics
Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 0.022 µF
на замовлення 4777 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (X2Y), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX0805MRX7R8BB223 CX0805MRX7R8BB223 Виробник : Pulse Electronics CX0805MRX7R8BB223 Description: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (X2Y)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.022 µF
товару немає в наявності
CX0805MRX7R8BB223 Виробник : PulseLarsen Antennas X2Y_15-2237598.pdf Feed Through Capacitors 22nF X7R 20% 25V