CX10S-000000-N-A
CX10S-000000-N-A Advanced Energy / Excelsys
ENG_LV_COOLX1000_235_09_04_07_24.pdf
Виробник: Advanced Energy / Excelsys
Modular Power Supplies – Chassis 1000 W Fanless Standard CoolPac, Screw terminal, Normal leakage, 6 slots, 12V Aux , must be used with CoolX Mod
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: EXCELSYS / ADVANCED ENERGY - CX10S-000000-N-A - CoolPac-Chassis, 6 Steckplätze, Standard, konfigurierbare AC/DC-Netzteile der Produktreihe CoolX1000, tariffCode: 85049090, Art des Zubehörs: Chassis-Wandler, CoolPac, 1000W, 6 Steckplätze – Standard, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Zur Verwendung mit: Konfigurierbare AC/DC-Netzteile der Produktreihe CoolX1000 von Advanced Energy, usEccn: EAR99, Produktpalette: CoolX1000 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85049090
Art des Zubehörs: Chassis-Wandler, CoolPac, 1000W, 6 Steckplätze – Standard
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Zur Verwendung mit: Konfigurierbare AC/DC-Netzteile der Produktreihe CoolX1000 von Advanced Energy
usEccn: EAR99
Produktpalette: CoolX1000 Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CX10S-000000-N-A CX10S-000000-N-A Виробник : EXCELSYS / Advanced Energy en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm)
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Medical
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Height: 1.00" (25.4mm)
Approval Agency: CSA, EN, IEC, UL
Efficiency: 93%
Power (Watts): 1000 W
Voltage - Isolation: 4 kV