Продукція > ADVANCED ENERGY > CX10S-000000-N-B
CX10S-000000-N-B
CX10S-000000-N-B ADVANCED ENERGY
en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf
Виробник: ADVANCED ENERGY
tariffCode: 85049090
Art des Zubehörs: Chassis-Wandler, CoolPac, 1000W, 6 Steckplätze - Standard
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Zur Verwendung mit: Konfigurierbare AC/DC-Netzteile der Produktreihe CoolX1000 von Advanced Energy
usEccn: EAR99
Produktpalette: CoolX1000 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO, Packaging: Bulk, Features: 5V, 4.7A Auxilary Output, Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm), Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC, Type: Medical, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Height: 1.00" (25.4mm), Approval Agency: CSA, EN, IEC, UL, Efficiency: 93%, Power (Watts): 1000 W, Voltage - Isolation: 4 kV, Number of Positions: 6, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1, Input Connector: Screw Terminal, Cooling Type: Convection, Current - Leakage: 500 µA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX10S-000000-N-B CX10S-000000-N-B Виробник : EXCELSYS / Advanced Energy en-lv-coolx1000-data-sheet.pdf Description: CONFIG POWER CHASSIS 1000W 6 SLO
Packaging: Bulk
Features: 5V, 4.7A Auxilary Output
Size / Dimension: 10.00" L x 6.50" W (254.0mm x 165.1mm)
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 300 VDC
Type: Medical
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Height: 1.00" (25.4mm)
Approval Agency: CSA, EN, IEC, UL
Efficiency: 93%
Power (Watts): 1000 W
Voltage - Isolation: 4 kV
Number of Positions: 6
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
Input Connector: Screw Terminal
Cooling Type: Convection
Current - Leakage: 500 µA
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
CX10S-000000-N-B CX10S-000000-N-B Виробник : Advanced Energy / Excelsys ENG_LV_COOLX1000_235_09_04_07_24.pdf Modular Power Supplies – Chassis 1000 W Fanless Standard CoolPac, Screw terminal, Normal leakage, 6 slots, 5V Aux , must be used with CoolX Mod
на замовлення 9 шт:
CX10S-000000-N-B CX10S-000000-N-B Виробник : Advanced Energy en_lv_coolx1000_data_sheet-1795126.pdf Modular Power Supplies 1000W, 6-Slot Standard/Industrial convection cooled CoolPac, unconfigured, with screw terminal input, normal leakage current & 5v bias supply