CX2016DB16000H0FLNC1
CX2016DB16000H0FLNC1 KYOCERA AVX Components
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 12pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD
на замовлення 2998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 504
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB16000H0FLNC1 CX2016DB16000H0FLNC1 Виробник : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 16MHz ±10ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 12pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 336
товару немає в наявності