Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB20000D0FLJCC
CX2016DB20000D0FLJCC
CX2016DB20000D0FLJCC KYOCERA AVX
CX2016DB_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 20 MHz
на замовлення 4503 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB20000D0FLJCC CX2016DB20000D0FLJCC Виробник : Kyocera AVX cx2016db_e-3165145.pdf Crystals 20000kHz 8pF 2x1.6mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CX2016DB20000D0FLJCC CX2016DB20000D0FLJCC Виробник : KYOCERA AVX CX2016DB_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 20 MHz