Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB24576D0GEJZ1
CX2016DB24576D0GEJZ1
CX2016DB24576D0GEJZ1 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB24576D0GEJZ1 CX2016DB24576D0GEJZ1 Виробник : AVX / Kyocera cx2016db_e-1107731.pdf Crystals AEC-Q200 24576kHz 8pF 2x1.6mm