Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB27120B0HLLC1
CX2016DB27120B0HLLC1
CX2016DB27120B0HLLC1 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB27120B0HLLC1 CX2016DB27120B0HLLC1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 27.1200MHZ 6PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 27.12 MHz