CX2016DB38400D0FLJC2 KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB38400D0FLJC2 Виробник : KYOCERA AVX Components Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
CX2016DB38400D0FLJC2 CX2016DB38400D0FLJC2 Виробник : KYOCERA AVX cx2016db_e-3165145.pdf Crystals AEC-Q200 38.4MHz 8pF 2x1.6mm