Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB38400F0FSRC1
CX2016DB38400F0FSRC1
CX2016DB38400F0FSRC1 KYOCERA AVX
CX2016DB38400F0FSRC1_Prelim.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 38.4 MHz
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±40ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 38.4 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB38400F0FSRC1 CX2016DB38400F0FSRC1 Виробник : KYOCERA AVX CX2016DB38400F0FSRC1_Prelim.pdf Description: CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±40ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 38.4 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CX2016DB38400F0FSRC1 CX2016DB38400F0FSRC1 Виробник : Kyocera AVX CX2016DB38400F0FSRC1_Prelim.pdf Crystals 38.4MHz 10pF 2x1.6mm