CX2016DB38400H0WLLC1
CX2016DB38400H0WLLC1 KYOCERA AVX Components
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Crystal 38.4MHz ±20ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 92
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB38400H0WLLC1 CX2016DB38400H0WLLC1 Виробник : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 38.4MHz ±20ppm (Stability) 12pF FUND 60Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
товару немає в наявності