Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB40000D0FLJCC
CX2016DB40000D0FLJCC
CX2016DB40000D0FLJCC KYOCERA AVX
CX2016DB_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 40 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 40 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB40000D0FLJCC CX2016DB40000D0FLJCC Виробник : KYOCERA AVX Components CX2016DB_Series_Spec.pdf Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 8pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
CX2016DB40000D0FLJCC CX2016DB40000D0FLJCC Виробник : Kyocera AVX CX2016DB_Series_Spec.pdf Crystals AEC-Q200 40000kHz 8p F 2x1.6mm
Мінімальне замовлення: 6
CX2016DB40000D0FLJCC CX2016DB40000D0FLJCC Виробник : KYOCERA AVX CX2016DB_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Мінімальне замовлення: 6