Продукція > KYOCERA AVX > CX2016DB48000C0WPLA2
CX2016DB48000C0WPLA2
CX2016DB48000C0WPLA2 KYOCERA AVX
cx2016db_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 48 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 48 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016DB48000C0WPLA2 CX2016DB48000C0WPLA2 Виробник : KYOCERA AVX Components cx2016db_e.pdf Crystal 48MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 7pF FUND 22Ohm 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
CX2016DB48000C0WPLA2 CX2016DB48000C0WPLA2 Виробник : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Crystals AEC-Q200 48000kHz 7p F 2x1.6mm
Мінімальне замовлення: 6
CX2016DB48000C0WPLA2 CX2016DB48000C0WPLA2 Виробник : KYOCERA AVX cx2016db_e.pdf Description: CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 48 MHz
Мінімальне замовлення: 6
Description: Resonator: quartz; 48MHz; SMD; 2x1.6x0.45mm
Type of resonator: quartz
Frequency: 48MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.45mm