Продукція > KYOCERA AVX > CX2016FB38400D0FZZH1
CX2016FB38400D0FZZH1
CX2016FB38400D0FZZH1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 2.0x1.6mm 50MHz 8pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - CX2016FB38400D0FZZH1 - Quarz, 38.4 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm, 20 ppm, 8 pF, 10 ppm, CX2016FB Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 38.4MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 10ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 8pF, Produktpalette: CX2016FB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016FB38400D0FZZH1 Виробник : KYOCERA AVX Components CX2016FB38400D0FZZH1
Кількість Ціна
CX2016FB38400D0FZZH1 Виробник : KYOCERA AVX 4500990.pdf Description: KYOCERA AVX - CX2016FB38400D0FZZH1 - Quarz, 38.4 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm, 20 ppm, 8 pF, 10 ppm, CX2016FB Series
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 38.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 38.4MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 10ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 8pF
Produktpalette: CX2016FB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 43
CX2016FB38400D0FZZH1 Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD quartz crystals
Description: Resonator: quartz; 38.4MHz; 8pF; SMD; 2x1.6x0.55mm
Type of resonator: quartz
Frequency: 38.4MHz
Capacitance: 8pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.55mm