Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA16000H0FPLG1
CX2016SA16000H0FPLG1
CX2016SA16000H0FPLG1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 16MHZ, +/
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 16 MHz
на замовлення 2982 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 16MHZ, +/, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016SA16000H0FPLG1 CX2016SA16000H0FPLG1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 16MHZ, +/
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 16 MHz