Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA17500D0PTVC1
CX2016SA17500D0PTVC1
CX2016SA17500D0PTVC1 KYOCERA AVX
Kyocera_03282023_Mouser_CX2016SA17500D0PTVC1_UKY1C-3134467.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 17.5MHz 8pF 2.0 x 1.6mm +/-150ppm
на замовлення 2896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук