Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA24305C5KSZC1
CX2016SA24305C5KSZC1
CX2016SA24305C5KSZC1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e-2936404.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Crystals 2.0mm x 1.6mm Crystal 24.305MHz 7.5pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 147-156 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 24.305MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±35ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 110 Ohms, Frequency: 24.305 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016SA24305C5KSZC1 CX2016SA24305C5KSZC1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 24.305MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±35ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 110 Ohms
Frequency: 24.305 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±35ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 24.305 MHz