Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA24576D0FLJG1
CX2016SA24576D0FLJG1
CX2016SA24576D0FLJG1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 24.576MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 24.576 MHz
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 24.576MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 24.576 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016SA24576D0FLJG1 CX2016SA24576D0FLJG1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 24.576MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
товару немає в наявності
CX2016SA24576D0FLJG1 CX2016SA24576D0FLJG1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Crystals 24.576 MHZ 10PPM 8PF
товару немає в наявності
Description: Resonator: quartz; 24.576MHz; 8pF; SMD; 2x1.6x0.5mm
Frequency: 24.576MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.5mm
Type of resonator: quartz
Capacitance: 8pF