Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA27120B0QLSG1
CX2016SA27120B0QLSG1
CX2016SA27120B0QLSG1 KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 27.12MHZ 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±100ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 27.12MHZ 6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±100ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016SA27120B0QLSG1 CX2016SA27120B0QLSG1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.0MM X 1.6MM CRYSTAL 27.12MHZ 6
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±100ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 27.12 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
CX2016SA27120B0QLSG1 Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e-2936404.pdf Crystals 2.0mm x 1.6mm Crystal 27.12MHz 6pF +/-50ppm