Продукція > KYOCERA AVX > CX2016SA27120D0GSSCC
CX2016SA27120D0GSSCC
CX2016SA27120D0GSSCC KYOCERA AVX
cx2016sa_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 27.12MHZ,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 27.12 MHz
на замовлення 2767 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 27.12MHZ,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6), Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 27.12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX2016SA27120D0GSSCC CX2016SA27120D0GSSCC Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e-2936404.pdf Crystals 27.12MHz 8pF AECQ200 2.05X1.65X.45mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
CX2016SA27120D0GSSCC CX2016SA27120D0GSSCC Виробник : KYOCERA AVX cx2016sa_e.pdf Description: 2.05X1.65X0.45MM SIZE, 27.12MHZ,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 27.12 MHz