Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA09843D0HSSTT
CX3225CA09843D0HSSTT
CX3225CA09843D0HSSTT KYOCERA AVX
CX3225CA_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 9.8430MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms
Frequency: 9.843 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 9.8430MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 500 Ohms, Frequency: 9.843 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA09843D0HSSTT CX3225CA09843D0HSSTT Виробник : KYOCERA AVX CX3225CA_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 9.8430MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Frequency: 9.843 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CX3225CA09843D0HSSTT CX3225CA09843D0HSSTT Виробник : Kyocera AVX cx3225ca_e-3169659.pdf Crystals AEC-Q200 9843kHz 8pF 3.2x2.5mm