Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA09843D0HSSZ1
CX3225CA09843D0HSSZ1 KYOCERA AVX
CX3225CAxxxxxD0HSSZ1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 9.84375MHZ 8PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CX3225CA09843D0HSSZ1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA09843D0HSSZ1 Виробник : KYOCERA AVX CX3225CAxxxxxD0HSSZ1.pdf Description: CRYSTAL 9.84375MHZ 8PF SMD
товару немає в наявності
CX3225CA09843D0HSSZ1 CX3225CA09843D0HSSZ1 Виробник : AVX / Kyocera cx3225ca_e-1131920.pdf Crystals AEC-Q200 9843kHz 8pF 3.2x2.5mm