Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA12000P0HSTC1
CX3225CA12000P0HSTC1
CX3225CA12000P0HSTC1 KYOCERA AVX
CX3225CA12000P0HSTC1_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 12 MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±100ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA12000P0HSTC1 CX3225CA12000P0HSTC1 Виробник : KYOCERA AVX CX3225CA12000P0HSTC1_Spec.pdf Crystals AEC-Q200 12000kHz 20 pF 3.2x2.5mm
на замовлення 663 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CX3225CA12000P0HSTC1 CX3225CA12000P0HSTC1 Виробник : KYOCERA AVX CX3225CA12000P0HSTC1_Spec.pdf Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±100ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Frequency: 12 MHz