Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA16000H0HSSCC
CX3225CA16000H0HSSCC
CX3225CA16000H0HSSCC KYOCERA AVX
CX3225CA16000H0HSSCC_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 16 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 16 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA16000H0HSSCC CX3225CA16000H0HSSCC Виробник : KYOCERA AVX Components CX3225CA16000H0HSSCC_Spec.pdf Crystal 16MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 12pF FUND 10Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin SMD T/R
Кількість Ціна
CX3225CA16000H0HSSCC CX3225CA16000H0HSSCC Виробник : KYOCERA AVX kyocera electronic devices_knsk-s-a0002484498-1.pdf Crystals AEC-Q200 16000kHz 12 pF 3.2x2.5mm
Мінімальне замовлення: 6
CX3225CA16000H0HSSCC CX3225CA16000H0HSSCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225CA16000H0HSSCC_Spec.pdf Description: CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz
Мінімальне замовлення: 5
CX3225CA16000H0HSSCC Виробник : AVX cx3225ca_AVX.pdf Кварцовий резонатор smd, F = 16 МГц, C, пФ = 12, ESR, Ом = 100, Стаб. ч-ти, ppm = 50, Тексп, °C = -40...+125, Точн. част., ppm = 20,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 3.2x2.5mm(SMD-4) Од. вим: шт