Продукція > AVX CORP/KYOCERA CORP > CX3225CA20000D0HSSZ1
CX3225CA20000D0HSSZ1 AVX Corp/Kyocera Corp
CX3225CAxxxxxD0HSSZ1.pdf
Виробник: AVX Corp/Kyocera Corp
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals AEC-Q200 20000kHz 8pF 3.2x2.5mm.
Інші пропозиції CX3225CA20000D0HSSZ1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA20000D0HSSZ1 Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp CX3225CAxxxxxD0HSSZ1.pdf Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
товару немає в наявності
CX3225CA20000D0HSSZ1 CX3225CA20000D0HSSZ1 Виробник : AVX / Kyocera cx3225ca_e-1131920.pdf Crystals AEC-Q200 20000kHz 8pF 3.2x2.5mm