Продукція > KYOCERA AVX > CX3225CA40000D0HSSCC
CX3225CA40000D0HSSCC
CX3225CA40000D0HSSCC KYOCERA AVX
CX3225CA_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 40 MHz
на замовлення 2997 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225CA40000D0HSSCC CX3225CA40000D0HSSCC Виробник : KYOCERA AVX cx3225ca_e-3169659.pdf Crystals AEC-Q200 40000kHz 8p F 3.2x2.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CX3225CA40000D0HSSCC CX3225CA40000D0HSSCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225CA_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 40 MHz