Продукція > KYOCERA AVX > CX3225GA18432P0HPSCC
CX3225GA18432P0HPSCC
CX3225GA18432P0HPSCC KYOCERA AVX
cx3225ga_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Frequency: 18.432 MHz
на замовлення 2993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Frequency: 18.432 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GA18432P0HPSCC CX3225GA18432P0HPSCC Виробник : KYOCERA AVX cx3225ga_e.pdf Description: 3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Frequency: 18.432 MHz