Продукція > KYOCERA AVX > CX3225GA40000D0PTVCC
CX3225GA40000D0PTVCC
CX3225GA40000D0PTVCC KYOCERA AVX
cx3225ga_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 40 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Frequency Stability: ±150ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Supplier Device Package: 2-SMD (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 40 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GA40000D0PTVCC CX3225GA40000D0PTVCC Виробник : KYOCERA AVX Components cx3225ga_e.pdf Crystal 40MHz ±50ppm (Tol) ±150ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm 2-Pin SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
CX3225GA40000D0PTVCC CX3225GA40000D0PTVCC Виробник : KYOCERA AVX cx3225ga_e.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±150ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Мінімальне замовлення: 6
CX3225GA40000D0PTVCC CX3225GA40000D0PTVCC Виробник : Kyocera AVX cx3225ga_e.pdf Crystals 40000kHz 8pF AEC-Q20 0