CX3225GB10000D0HEQCC
CX3225GB10000D0HEQCC KYOCERA AVX Components
cx3225gb_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Crystal 10MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD T/R
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CX3225GB10000D0HEQCC CX3225GB10000D0HEQCC Виробник : Kyocera AVX cx3225gb_2020_e-3310299.pdf Crystals 10000kHz 8pF With Thermistor
на замовлення 2740 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CX3225GB10000D0HEQCC CX3225GB10000D0HEQCC Виробник : KYOCERA AVX CX3225GBxD0HEQ_Series_Spec.pdf Description: CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 10 MHz
Мінімальне замовлення: 7
CX3225GB10000D0HEQCC CX3225GB10000D0HEQCC Виробник : KYOCERA AVX Components cx3225gb_e.pdf Crystal 10MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 200Ohm 4-Pin SMD T/R
на замовлення 31 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz